Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Odborný/á redaktor/ka pro 1. stupeň ZŠ

Společnost Klett nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze je součásti neměckého koncernu klett, který byl založen v roce 1897. Koncert patří mezi největší nakladatelství v Evropě. Od roku 2005 se česká pobočka věnuje vydávání jazykových učebnic pro základní a střední školy.

Nyní hledáme do svého týmu posilu na pozici Odborný/á redaktor/ka pro 1. stupeň ZŠ .

Náplň práce:

  • samostatný vývoj učebnic, pracovních sešitů, doplňkových a metodických materiálů na základě redakčního plánu
  • tvorba rukopisů dle zadání nadřízených složek
  • jednání s dodavateli služeb (grafická studia, nahrávací studia, ilustrátoři aj.) a vyřizování agendy s tím spojené
  • koordinace a účast na natáčení videí a zvukových nahrávek
  • zpracování podkladů a rukopisů dle zadání (příprava textů, vyhledávání obrázků, korektury ve spolupráci s korektory)
  • aktivní komunikace s uživateli výukových materiálů
  • organizace seminářů a workshopů na základních a středních školách

Požadujeme:

  • VŠ pedagogické vzdělání min. Bc. (učitelství pro 1. stupeň ZŠ) nebo odpovídající praxi na 1. stupni ZŠ
  • vynikající znalost českého jazyka (písemný projev na vysoké úrovni)
  • uživatelskou znalost práce s PC (Word, Adobe Acrobat)
  • cizí jazyky výhodou
  • ochotu učit se novým věcem, spolehlivost a pečlivost, kreativitu, samostatnost, příjemné vystupování, dobré prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • forma pracovní smlouvy: dle dohody (hlavní pracovní poměr, smlouva o dílo, fakturace…)
  • flexibilní pracovní režim s možností home-office
  • zaměstnání v jedné z největších nakladatelských skupin na světě
  • možnost profesního rozvoje
  • tvůrčí práci, při které se budete stále učit něco nového
  • možnost ovlivňovat budoucí směřování segmentu učebnic

Zaujala vás pozice? Ozvěte se nám.

zpracováním osobních údajůremove.