Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Naše produkty

Vyberte si výukovou sadu, která vás zajímá a zjistěte všechny potřebné informace. Na jednotlivých podstránkách si můžete vyžádat také vzorky učebnic zdarma.

Klett
Bloggers
Unikátní výuková sada angličtiny pro ZŠ. Aktivity pro všechny žáky, hravost a moderní prvky ve výuce. Odpovídá požadavkům RVP.
Klett
Direkt interaktiv
Aktualizovaná podoba oblíbené učebnice němčiny pro střední školy a gymnázia v tištěné i interaktivní podobě připravující k maturitě.


Klett
Klett Maximal interaktiv
Unikátní výukový projekt němčiny pro 2. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia. Koresponduje s požadavky RVP a mezinárodních zkoušek.
Klett
d.leicht
Výuková sada učebnic němčiny pro střední školy se vyznačuje mírnější gramatikou a usnadňuje práci s heterogenní skupinou žáků.


Klett
Klassnyje druzja
Interaktivní učební sada ruštiny pro 2. stupeň ZŠ a víceletá gymnázia určená studentům, kteří s ruštinou začínají. Splňuje požadavky RVP.
Klett
Snova Klass
Soubor výukových materiálů ruštiny pro střední školy a gymnázia. Třídílná sada dovede žáky na úroveň B1 dle SERR.


Klett
Wir alle
Osvědčený koncept v aktualizovaném vydání. Sada vyznačující se mírnější progresí je vhodná pro tradičnější výuku němčiny na druhém stupni ZŠ.
Klett
FUNPARK
Nový projekt pro výuku angličtiny od 3. do 5. ročníku ZŠ zpracovaný zábavnou a hravou formou. Na vývoji se podílí učitelé s mnohaletou praxí.