Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Vyzkoušejte interaktivní podporu FUNPARK

Vyzkoušejte interaktivní podporu FUNPARK
2.6.2022
foto

Rádi bychom vám představili platformu IZZI, na které poběží interaktivní podpora celé výukové sady FUNPARK. Platforma byla vyvíjena s ohledem na co nejrychlejší a nejpřehlednější orientaci, na využití ve třídách s interaktivní tabulí či dataprojektorem, ale i na tabletech či chytrých telefonech.

 

Vyzkoušejte si 7. lekci

Klikněte zde a bez nutnosti registrace a přihlášení vstupte do 7. lekce prvního dílu FUNPARK. Vlevo nahoře si zvolte příslušnou dvojstranu lekce a posunutím dolů se dostanete ke všem aktivitám.

 

3D virtuální prohlídka

To ale není vše! Postupně budeme přidávat ke slovíčkům ve vybraných lekcích i 3D virtuální prohlídky. Můžete tak se žáky procházet virtuální prostor a ukazovat jim potřebná slovíčka včetně poslechu. Jak to funguje? Podívejte se zde.

 

Víte, co znamená zkratka IZZI?

Intuitivní, zajímavá, zábavná a interaktivní výuka angličtiny.

 

Jak se k interaktivní podpoře od září dostanete?

Žáci využijí k přístupu unikátní žákovský kód s platností 12 měsíců (lze na vyžádání bezplatně prodloužit o dalších 12 měsíců), který najdou na samostatné kartě ve svém žákovském balíčku. Po registraci a přihlášení na portálu IZZI si tímto kódem aktivují FUNPARK 1.

Učitelé mají první rok přístup zdarma. Nicméně i u nich je vyžadována registrace s následným přihlášením. Pokud již víte, kolik vyučujících bude učit angličtinu ve 3. ročníku od září 2022, vyžádejte si příslušný počet učitelských kódů zdarma na e-mailu klett@klett.cz. Podrobnější informace o procesu propojení žáků od nás získáte později.