Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Učebnice a pracovní sešit Wir alle 1 k dispozici

Učebnice a pracovní sešit Wir alle 1 k dispozici
13.6.2022
foto

Rádi bychom vás informovali, že učebnice s pracovním sešitem Wir alle 1 s doložkou MŠMT jsou právě skladem. Učebnice obsahuje 3 moduly po třech lekcích na úrovni A1.

Druhý díl na úrovni A2.1 a třetí díl na úrovni A2.2 bude rovněž obsahovat 3 moduly se třemi lekcemi. Poslední modul třetího dílu pro druhé pololetí deváté třídy bude určen k opakování a prohlubování učiva.

První (a také každý další) díl učebnice stojí po 15% slevě 203,15 Kč včetně DPH.

Součástí barevného pracovního sešitu je laminovaný přehled s gramatikou, která je probírána v prvním díle Wir alle. Tento pracovní sešit vyjde – opět po 15% slevě – na 169,15 Kč včetně DPH. Více informací o celé sadě naleznete zde.

 

Pomůcka pro tvorbu ŠVP

Stáhněte si:

  • pomůcku pro tvorbu ŠVP k Wir alle 1 v editovatelném formátu DOC zde
  • obsah připravovaného druhého dílu Wir alle (vyjde v únoru 2023) zde

 

 

Metodické materiály

Další podklady pro vaši práci s Wir alle (jako například poslechy, videa, gramatické klipy aj.) naleznete v Metodických materiálech na našem webu. Zadejte www.klett.cz, zvolte Němčinu, Druhý stupeň ZŠ a sadu Wir alle. Poslechy a gramatické klipy jsou k dispozici pro vás i vaše žáky zdarma bez omezení, videa jsou ke stažení rovněž, ale k ZIP souboru pro jejich rozbalení budete potřebovat kód, který je uveden v metodické příručce.

 

Objednávky

Objednávky můžete učinit přímo na našem e-shopu zde nebo napište na e-mail info@klett.cz. Učebnici s pracovním sešitem jsme schopni dodat během 48 hodin od přijetí objednávky. Metodická příručka, cvičebnice a testy budou k dispozici v přípravném srpnovém týdnu.