Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Klett Gruppe je nejlepší rodinnou firmou

Klett Gruppe je nejlepší rodinnou firmou
3.1.2022
foto

21.12.2021 – tisková zpráva

Ve studii, která se objevila ve WirtschaftsWoche o 100 nejlepších, nejinovativnějších a nejdéle působících rodinných firem, se na prvním místě umístila skupina Klett. Z 260 rodinných středně velkých firem, které byly součástí studie, dokázala ve všech kritériích respondenty nejvíce přesvědčit vzdělávací společnost Klett.


 
Ve studii zadané společností WirtschaftsWoche bylo cca 1300 osob podrobeno otázkám z oblasti důvěry, kvality, inovace, udržitelnosti a image. V těchto oblastech dokázala účastníky nejvíce přesvědčit skupina Klett. Díky tomu je nejlepší středně velkou rodinnou firmou v Německu. Vítězná vzdělávací společnost se dokázala prosadit mezi známými značkami jako jsou Birkenstock, Ritter Sport a Ravensburger.
 
Innofact Institute již podruhé odhalil pro WirtschaftsWoche nejlepší středně velké rodinné podniky. Pro tuto studii vytvořili průzkumníci trhu index pro rozvoj podnikání rodinných společností s tržbami mezi 250 miliony a jednou miliardou eur. Společně s přihlášenými patenty a výsledky průzkumu tak vznikl žebříček 100 nejlepších společností.