Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Akreditovaný seminář pro učitele angličtiny na ZŠ

Akreditovaný seminář pro učitele angličtiny na ZŠ
29.1.2024
foto

Zveme vás na seminář s názvem Hry a jejich propojení s dalšími aktivitami v hodinách anglického jazyka na 1. stupni ZŠ, který se uskuteční ve středu 21. února 2024 od 9:00 do 17:00 ve školicích prostorách Just Home, na adrese Šrobárova 13, Praha – Vinohrady. Sérií praktických workshopů Vás provede Mgr. Kristýna Kalpakcis.

Program nabídne množství pestrých a zábavných aktivit pro hodiny angličtiny spolu s možnostmi jejich zakomponování do vyučovacích hodin tak, aby děti rozvíjely všechny jazykové dovednosti (mluvení, poslech, čtení, psaní). Seminář je určen pro učitele anglického jazyka na 1. stupni, je vhodný pro aprobované i neaprobované pedagogy. Bude veden v českém jazyce, praktické ukázky aktivit v jazyce anglickém, dle potřeby s českými komentáři. Seminář bude zakončen psychologem a terapeutem na téma psychohygiena učitele, aneb co ještě je třeba, aby vám hodiny opravdu fungovaly.

Seminář je akreditován MŠMT pod č.j.: MSMT- 1307/2023-3-70. Cena pro jednoho účastníka činí 1 490 Kč včetně DPH. V ceně je zahrnuto občerstvení účastníků po celou dobu konání semináře, stejně tak i obědové menu. Kapacita je omezená.